Frequently Asked Question

Налаштування Microsoft Outlook 2003/2007
Last Updated 6 years ago

Дії з налаштування поштової програми Microsoft Outlook 2003 або Microsoft Outlook 2007 для роботи з поштовим сервісом mail.e.ua:

 1. Зверху в панелі меню «Сервіс» оберіть пункт «Настройка учетных записей...»

  image

 2. В наступному діалозі, який з'явиться - виберіть «Создать»

 3. Оберіть «Сервер Exchange, POP3, IMAP или HTML» і тисніть «Далее»

 4. image

 5. Оберіть «Настроить вручную параметры сервера или дополнительные типы серверов» і «Далее»

  image

 6. Обираємо пункт «Электронная почта Интернета» і тиснемо кнопку «Далее»

 7. У розділі «Сведения о пользователе» зазначте наступне:
  • Введите имя — ім'я, яке буде в полі «От:» для всієї пошти, що буде Вами надіслана;
  • Адрес электронной почты — Ваша електронна адреса (ім'я поштової скриньки/e-mail address) - повна назва Вашої поштової скриньки, що містить "@" і доменне ім'я (наприклад, adresa@e.ua).

  В розділі «Сведения о сервере» зазначте наступне:
  • Тип учетной записи — IMAP
  • Сервер входящей почты — mail.e.ua
  • Сервер исходящей почты (SMTP) — mail.e.ua

  В розділі «Вход в систему» зазначте:
  • Пользователь — Ваша електронна адреса (ім'я поштової скриньки/e-mail address) - повна назва Вашої поштової скриньки, що містить "@" і доменне ім'я (наприклад, adresa@e.ua)
  • Пароль — пароль, який діє до вашої поштової скриньки зараз

 8. Встановіть позначку «Запомнить пароль», якщо Ви бажаєте, щоб поштова програма його запам'ятала та не запитувала кожного разу, при спробі отримати пошту

  image

 9. Тиснемо кнопку «Другие настройки…»

 10. Перейдіть на вкладку «Сервер исходящей почты» та встановіть позначку «SMTP-серверу требуется проверка подлинности». Також позначаємо «Аналогично серверу для входящей почты».

  image

 11. Для підвищення захисту даних, які Ви отримуєте та надсилаєте за допомогою поштової програми, необхідно включить шифрування. Для цього на вкладинці «Дополнительно» обираємо «SSL» для «IMAP-сервер» і «SMTP-сервер».

  image

 12. Загальне налаштування Microsoft Outlook 2003/2007 для роботи з поштовим сервісом mail.e.ua - завершено! Тиснемо «ОК»

 13. Тисніть кнопку «Далее» і чекайте на створення облікового запису.

 14. Щоб перелік тек в Microsoft Outlook 2003/2007 відповідав текам Вашої поштової скриньки, натисніть праву кнопку миші, на імені щойно створеного облікового запису та оберіть «Обновить список папок».

  image

 15. Тепер необхідно зазначити теку, в якій будуть зберігатись усі надіслані з поштової програми листи. Для цього - перейдіть в «Сервис» — «Настройка учетных записей…», як в пункті 1, оберіть щойно створений обліковий запис і натисніть «Изменить». У вікні, що з'явиться - натисніть «Другие настройки» і перейдіть до вкладки «Папки». Встановіть позначку «Выбрать существующую папку» та в запропонованому переліку оберіть теку «Отправленные», натисніть кнопку «ОК» — Все, вітаємо! Обліковий запис для роботи з поштою налаштовано.

  image

Please Wait!

Please wait... it will take a second!